Avaleht
 
 
ee |  en | 

HeatEco A60

Meie toodetavatest soojusvahetitest suurimat säästu võimaldav HeatEco A60 suudab säästa sooja vett juba alates esimesest duši all veedetud minutist.

HeatEco A60 võib olla laealune, põrandasisene ning seinapealne. See eriti säästlik mudel säästab sooja vett kuni 60%, kuid vajab aeg-ajalt puhastust ja hooldust.

HeatEco A60 brošüüri allalaadimine

HeatEco A60 käsiraamatu allalaadimine

 Soojusvaheti ja dušisegisti ühendamise skeem

laemudel 

põrandamudel

seinamudel 

 

 

HeatEco B30

HeatEco B30 sobib kohtadesse, kus veetarbimine on suhteliselt suur (nt ujulad, spordikompleksid, kasarmud, haiglad ja hooldekodud).

Pesuruumis võib olla mitu dušši ning neid võib kasutada ühel ajal. See soojusvaheti on kasutatav ka nt pesumajas, kus ta võib ühendada mitme pesumasinaga. HeatEco B30 täielikult hooldevaba.

Heateco B30 brošüüri allalaadimine

HeatEco C30V108

HeatEco C30V108 on loodud suurtes korrusmajades kasutamiseks. Seda soojusvahetit saab paigaldada korrusmaja keldrisse ja sellest saab läbi juhtida kogu majas tekkiva reovee. Mitme trepikojaga majades on suurima säästu saavutamiseks kõigi trepikodade kanalisatsioonipüstikud võimalik ühendada eraldi soojusvahetiga ja seejärel kõik soojusvahetid omavahel  ühendada. Nii saab maja kõigis korterites tekkivast reoveest eraldada soojusenergia ja eelsoojendada majja sisenevat külma vett.

HeatEco C30V108 on täiesti hooldevaba mudel.

HeatEco C30V108 brošüüri allalaadimine

Sisukaart |  Avaleht  Tooted 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee