Avaleht
 
 
ee |  en | 

Lõpeta enda raha kanalisatsioonist allalaskmine!

Oled sa kunagi dušši all end pestes mõelnud selle peale, et see mõnusalt soe vesi, mis dušiotsikust survega su kehale voolab, kaotab kõigest mõne kraadi oma algtemperatuurist selleks hetkeks, mil see äravooluavause kaudu kanalisatsiooni kaob?

Kas oled juhtunud mõtlema sellele, kui palju energiat kulus vee soojendamiseks sinu jaoks mõnusa pesemistemperatuuri saavutamiseks ning kui palju sellest vee soojusenergiast läheb täiesti kasutuna kanalisatsiooni?

Oled sa tabanud ennast mõttelt, et kui palju oleks võimalik energiat kokku hoida, kui sellelt sinu kehalt maha voolavalt veelt saaks soojusenergia uuesti ja uuesti ära kasutada?

Kui oled mõelnud selliseid mõtteid,


siis oled sattunud just õigele kodulehele - OÜ Roheline Mõte pakub sulle just selliseid tooteid, mis võimaldavad muidu täiesti kasutuna äravoolavalt soojalt pesuveelt selle jääksoojust üha uuesti ära kasutada.


Kui sa seni veel ei ole


selliseid mõtteid mõelnud, siis on praegu just viimane aeg, kuna energia ja seeläbi ka sinu enda raha säästmine muutub päev-päevalt üha aktuaalsemaks seoses elektrienergia ja muude energiakandjate jätkuva kallinemisega.

Sisukaart |  Avaleht  Avaleht 
domeen | virtuaalserver @ veebimajutus.ee